המלצות

חגית

ליאת קוסמת שלי היקרה,

בתחילת התהליך מיררתי ובכיתי על אורח החיים החדש שליאת דרשה ממני ולא הצלחתי לחיות איתו בשלום. זה היה מבחינתי סבל מתמשך. כיום, אחרי שסיימתי את התהליך, אני לא יודעת איך לנהוג אחרת וגם לא רוצה.
ליאת פתחה לי עולם שלם שלא הכרתי. נחשפתי למאכלים חדשים וגיליתי מהו באמת אוכל אמיתי, בריא, עשיר, ויותר מזה – בזכות ליאת גיליתי שהמגוון הוא אינסופי. הורדתי אוכל שומני הבנתי מהו שומן בריא...פחמימות פשוטות והבנתי מה נכון לי ולסדר יום שלי. קשה להבין את הקושי אולי, אבל כמעט בכל מאכל שאנו רגילים לאכול, יש לפחות אחד מן המרכיבים הללו, ורובנו בכלל לא יודעים.

כאחת שאכלה כל דבר אפשרי שבקטגוריית ה”לא בריא”, חולת פחמימות וסוכרים, תהליך שכזה הוא גמילה של ממש, בדיוק כמו שאדם נגמל מסיגריות, למשל. היה לי חוסר עצום במאכלים מתוקים, ליאת מצאה לי תחליף לכל דבר. מאחת שסבלה מכאבי בטן, ראש, דלקות חוזרות, עייפות כרונית, חולשה, אנמיה ועוד – אני יכולה להגיד, בלי להגזים, שנולדתי מחדש. עברתי תהליך מדהים, עם המון חום, סבלנות ואכפתיות, שכמובן בלי ליאת – לא היה קורה. תודה על הידע, האהבה, התמיכה והסבלנות. אין כמוך בעולם!

חגית לוי

עצמאי

ליאת, אני רוצה להודות לך בפה מלא על הטיפולי הרפלקסולוגיה שאני מקבל אצלך. הם מועילים לי ולאחר כל טיפול אני מרגיש הבדל עצום בין לפני ואחרי. ממליץ בפה מלא לכל מי שמעוניין לרענן את מחזור הדם שלו ואת ההרגשה הנפלאה של הגוף כולו.

רפי אהרון

מרק

הגעתי לליאת המקסימה לאחר שנים של בעיות עיכול. כל יציאה מהבית לוותה בחרדה ,ובפחד לאכול . לאחר תהליך ארוך ובליווי צמוד של ליאת עם הדרכה איך ומה לאכול, ניהול יומן אכילה ובעזרת צמחי מרפא שרשמה לי היום אני מרגיש טוב, ויודע בדיוק מה נכון עבורי. אני ממליץ לכל אחד ואחת שסובלים מבעיות עיכול להגיע לליאת לקבל טיפול אישי עם הרבה סבלנות ואהבה.
תודה תודה תודה

אבנר לוי

ליאת היקרה , הגעתי אלייך עם המלצת רופא לקחת כדורים לאיזון רמות הסוכר והשומנים בדם. למרות היותי סקפטית החלטתי לתת הזדמנת לרפואה הטבעית. הדרכת אותי בסבלנות רבה איך לאכול נכון, היית זמינה תמיד, גיליתי שאוכל בריא הוא גם טעים, וכבונוס גם ירדתי במשקל. אחרי 4 חודשים רמות הסוכר והשומנים התאזנו, ואני עברתי לדרך חיים חדשה ובריאה. ההרגשה נפלאה 🙂 תודה רבה!

בני

ליאת יקרה, היית לי מורת דרך לגלות את הדרך אל עצמי. השינוי באורח החיים בקבוקון קטן שרקחת לי עם פרחי באך הביא איתו רוגע והרגשה נפלאה! תודה רבה

צרו קשר

הצהרת נגישות